strona główna kontakt(068) 328 45 26

 

Nasze doświadczenie...


Na rynku informatycznym jesteśmy od

1992r. Postęp gospodarczy, rosnąca

konkurencja, a także nieustanny rozwój

technologii, skłania nas do świadczenia

usług na coraz wyższym poziomie.  

Zapraszamy!

Znet s.c.
ul. Sulechowska 4a
65-119 Zielona Góra
tel. (068) 328 45 26
fax. (068) 328 45 36
e-mail: znet@znet.com.pl           

  kontakt
PREZENTACJA GŁOSOWANIA  
ZDALNY SERWIS - pobierz program  

PROGRAM do zdalnego zarządzania
komputerem, nie wymaga instalacji
[Moduł KLIENT]

Systemy do głosowania

Oferty przez nas system do głosowania opiera się on na współdziałaniu zestawu pilotów, odbiorników fal radiowych oraz komputera. Przeznaczony on jest do usprawnienia głosowań w trakcie obrad zgromadzeń akcjonariuszy, udziałowców, organizacji samorządowych, rad nadzorczych, senatu wyższych uczelni, izb gospodarczych, konferencji, kongresów itp.

W systemie zastosowana została nowoczesna technologia związana z identyfikacją głosujących, co powoduje, że system nasz jest niezawodny a jednocześnie obsługa jego jest nowatorska i prosta w działaniu. Zastosowana metoda transmisji danych za pośrednictwem fal radiowych , umożliwia szybkie i precyzyjne rejestrowanie głosów.
Inną korzyścią z zastosowania łącza radiowego jest możliwość komunikacji w obie strony. Nie tylko pilot może wysyłać informacje, ale również centrala ma możliwość wysłania komunikatu do pilota. Dzięki temu uczestnicy głosowań uzyskują pewność, że wysłany przez nich głos został odebrany i zarejestrowany przez oprogramowanie.

Obsługa pilota jest niezwykle prosta i nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnych umiejętności. Pilot wyposażony jest w przyciski odpowiedzi oraz lampki sygnalizacyjne. Łatwiej i prościej już być nie może!

Spółka nasza dysponuje profesjonalnymi i doświadczonymi ekipami technicznymi oraz pełną gamą specjalistycznego sprzętu komputerowego wspomagającego system głosowania. Wiele lat pracy w tej dziedzinie pozwoliło nam skompletować najwyższej klasy sprzęt oraz wyszkolić specjalistów, którzy z całą pewnością spełnią rosnące wymagania naszych klientów.Zastosowanie naszego systemu pozwala na bardziej ekonomiczne wykorzystanie cennego czasu głosujących oraz całkowicie eliminuje ryzyko błędu podczas podliczaniu głosów! Wyniki głosowań są natychmiast dostępne w komputerze i mogą być wyświetlane na ekranie lub drukowane zaraz po zakończeniu głosowania. Z uwagi na fakt iż system ten jest naszym autorskim rozwiązanie na życzenie zamawiającego jesteśmy w stanie tak go zmodyfikować, aby w pełni zaspokoić jego indywidualne życzenia.

 

Created by GRT Studio Web Design 2008 znet.com.pl firma | usługi | produkty | kontakt